beauty hair salon – studio Warszawa Wąwozowa 23

Składniki diety w formie kapsułek. Tabletki na włosy Hairvity

Składniki diety w formie kapsułek. Tabletki na włosy Hairvity

Maj 21, 2020

Kontrolowanie diety i korzystanie z suplementów jest ważne nie tylko, gdy zaczynają się problemy ze zdrowiem, ale także wpływa pozytywnie na organizm, gdy nic nam nie dolega. Ostatnio popularnym produktem na uzupełnianie jadłospisu stał się produkt Hairvity. Zdobył on skrajne opinie użytkowników na swój temat.

Czym jest suplement diety od Hairvity? Tabletki na włosy Hairvity

Substytut prawidłowego odżywania został stworzony do wzmocnienia oraz pomocy w odnowie włosów. Po kilku tygodniach stosowania zapewnia poprawę elastyczności i zdrową strukturę. Produkowane tabletki na włosy hairvity znajdują się w opakowaniach po 30 lub 60 sztuk. Przeznaczone są jedynie dla dorosłych, a ich dawkowanie to zazwyczaj 2 kapsułki, przyjmowane po posiłku. Preferowany okres zażywania to 3 miesięczna kuracja, po której osiągniemy pełnych rezultatów.

Głównymi składnikami suplementu są:
Biotyna – dzięki niej uzyskujemy objętość włosów. Jest odpowiedzialna za przeciwdziałanie siwieniu fryzury oraz wzmacnia te łamliwe pasma. Jej zadaniem jest także ochrania przed przesuszaniem. Bierze ona udział w produkcji kreatyny oraz wpływa na grubość włosów.
Siarka – dostarczana z metylosulfonylometanem (MSM) jest potrzebna do zachowania prawidłowego poziomu kolagenu i keratyny, które są odpowiedzialne za prawidłowy przebieg fazy wzrostu włosów.
Ekstrakt z skrzypu polnego działa przeciwłupieżowo oraz hamuje wypadanie włosów. Ma także wpływ na ich elastyczność oraz witalność.
Kwas pantotenowy odgrywa ważna rolę w procesie rozmnażania komórek mieszka włosowego. Dzięki niemu wzrost włosów jest szybszy, a ich grubość ulega zwiększeniu.
Natomiast obecne w tym suplemencie witaminy są odpowiedzialne za działanie takie jak: witamina A zapobiega wysuszaniu skóry głowy. Ryboflawina (witamina B2) jest odpowiedzialna za utrzymanie prawidłowego stanu skalpu. Niacyna (zwana witaminą b3) wnika w strukturę włosa i kontroluje poziom jego nawilżenia, a witamina B6 jest konieczna podczas syntezy cysteiny.

Kiedy nie możemy z nich korzystać?

Przeciwwskazania do spożywania tego suplementu są kierowane do kobiet w ciąży oraz dzieci. Nie należy go stosować, gdy jesteśmy uczuleni na jakikolwiek z jego składników. Osoby mające trudność w połykaniu nie będą szczęśliwe, ponieważ preparat jest w dość dużych tabletach. Zapach jest uznawania za nieprzyjemny co może tez być dla niektórych odrzucające.

Produkt Hairvity jest polecany przez trycholgów i dietetyków. Bogaty skład znacząco podnosi opinie użytkowników, którzy chwalą się efektami osiągniętymi w krótkim czasie od rozpoczęcia stosowania. Suplement diety posiada dobry stosunek ceny do jakości i jest konkurencyjny wśród podobnych preparatów. Przydane jest przestrzeganie zdrowego trybu życia oraz prawidłowe odzywanie, by suplementacja dała rezultaty