beauty hair salon – studio Warszawa Wąwozowa 23

Różne oblicza romantycznych oświadczyn

Różne oblicza romantycznych oświadczyn

kw. 9, 2017

Nie masz pomysłu na to, jak się zaręczyć? Wiesz jednak, że ma to być coś wyjątkowego, a nie zwykła romantyczna kolacja. Istnieje wiele sposobów, z których można skorzystać, żeby przyjemnie zaskoczyć wybrankę i sprawić, że powie: „tak”.

Romantyczna kolacja nieco inaczej

Choć najbardziej klasyczny sposób, czyli romantyczna kolacja przy świecach w restauracji ma wielu zwolenników, można również pomyśleć o lekkiej modyfikacji tego pomysłu. Świetnym rozwiązaniem jest na przykład zorganizowanie pikniku za miastem, z dala od zgiełku, wśród kwiatów i śpiewu ptaków. Pozwoli to zadbać od samego początku o odpowiedni nastrój.

Romantyczne zaręczyny pomysły na niezapomniany wyjazd we dwoje

To obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów. Wielu mężczyzn decyduje się na zaręczyny podczas wspólnego wyjazdu. Można dzięki temu zadbać o bajkową scenerię, np. wybrzeża na Santorini lub Ponte Vecchio we Florencji.

Sylwestrowe szaleństwo z pierścionkiem

Żegnanie starego roku to idealna okazja, żeby zapytać wybrankę, czy chciałaby ten kolejny rozpocząć razem z nami już w nieco innym statusie związku. Zabawa, sztuczne ognie i wspólne odliczanie do północy na pewno będzie sprzyjać romantycznej atmosferze.