beauty hair salon – studio Warszawa Wąwozowa 23

Doskonały krem

Doskonały krem

wrz 17, 2020

W trakcie epidemii i związanym z nią rygorem higienicznym nasze delikatne dłonie wielokrotnie miały kontakt z płynami do odkażania jak i różnej jakości rękawiczkami ochronnymi. W związku z tym warto poświęcić ich pielęgnacji kilka dodatkowych chwil, żeby osiągnąć jak najlepszy efekt. W końcu każda z nas ma swoje ulubione kosmetyki, ale zawsze warto przetestować kilka nowości. A taką nowością na pewno jest feel free krem do rąk

Cenne składniki z ekologicznych upraw

Warto wypróbować własnie ten krem ze względu na wysokiej jakości naturalne składniki pochodzące w większości z upraw ekologicznych. Warto pamiętać również o tym, że nie jest to krem natłuszczający a regenerujący. Warto tez przejrzeć całą paletę tych kremów nie tylko ze względu na regenerujący charakter tego produktu. W końcu możemy korzystać z naturalnego dobrodziejstwa wielu roślin w zależności jaki krem wybierzemy, szczególnie, ze możemy kupić ten produkt już w coraz większej ilości drogerii. Niech nas nie odstrasza prosty design opakowania tego kremu, w końcu nie szata zdobi. ale na zawartość i bogactwo składników regeneracyjnych. To świetne rozwiązanie dla naszych zmęczonych rygorem higienicznym dłoni, które na pewno potrzebują regeneracji i odżywienia najlepiej dzięki naturalnym składnikom. W ten sposób na pewno uda się nam przeprowadzić zabieg niczym z profesjonalnego spa.
Chociaż opakowanie nie zachęca do zakupu, to warto zastanowić się nad zakupem feel free krem do rąk ze względu na jego składniki pochodzenie nie tylko naturalnego ale również z upraw ekologicznych. Naturalne składniki i regenerująca formuła kremu, który pielęgnuje a nie natłuszcza, to doskonały sposób na skutki płynów do dezynfekcji i noszenie ochronnych rękawiczek, szczególnie że zbliża sie nieubłagana zima, a to też nie najlepszy czas dla naszych dłoni. Pamiętajmy również, że ten doskonały produkt możemy kupić w pobliskiej drogerii w przystępnej cenie. A to przecież bardzo ważny aspekt, ponieważ tego rodzaju kosmetyki mogą nas powalać z nóg ceną.