beauty hair salon – studio Warszawa Wąwozowa 23

Losowanie gier liczbowych Totalizatora Sportowego

Losowanie gier liczbowych Totalizatora Sportowego

mar 16, 2017

Wiele osób codziennie marzy o dużych pieniądzach. Gry oferowane przez Totalizator Sportowy pomagają spełnić to marzenie. W końcu wystarczy wybrać jedynie kilka liczb, wykupić zakład i oczekiwać na losowanie.
Losowania gier liczbowych mogą odbywać się o różnych dniach i porach. Dla osób, które nie lubią zbyt długo czekać na wynik, najbardziej odpowiednia będzie Keno.

 

W przypadku tego rodzaju gry na wynik czeka się jedynie cztery minuty, bo taki czas dzielą kolejne losowania. Częste są również losowania gry Multi Multi – dwa razy dziennie. Jeśli chodzi o wyniki duży lotek, to gracze preferujący tę grę oczekują na nie trzy razy w tygodniu. Warto pamiętać, że obecnie nazwa Duży Lotek nadal funkcjonuje, ale oficjalna nazwa tej gry to obecnie Lotto. Zmiany dotyczą także sposobów rozgrywki. O ile podstawowe zasady są takie same, o tyle warto jest poznać inne możliwości niż jedynie zawarcie standardowego zakładu. Warto na przykład pamiętać o możliwości gry z plusem, ponieważ umożliwia ona wzięcie udziału w dodatkowym losowaniu. Dzięki temu można uzyskać nawet milion złotych. Zasady gry z plusem są bardzo proste, a cena takiego zakładu jest niewiele wyższa od standardowej.